The Elder Scrolls V: Skyrim z walką niczym Elden Ring. Zobaczcie dzieło fana

Maria Wawrzyniak
2022/04/15 15:30

Jeden z fanów postanowił odtworzyć system walki z gry Elden Ring w The Elder Scrolls V: Skyrim. Efekty są co najmniej imponujące.

Pewien gracz postanowił wykorzystać modyfikacje do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, aby odtworzyć w niej system walki z najnowszego dzieła studia FromSoftware, czyli oczywiście Elden Ring. Użył do tego kilkunastu różnych modów, których listę możecie znaleźć pod tym adresem. Użytkownik udostępnił również film, gdzie szczegółowo wyjaśnił ich funkcjonowanie. Materiał podzielony został na parę segmentów; mamy tutaj m.in. animacje ataków, hitboksy, konkretne mechaniki walki czy działanie mikstur.

Nie zabrakło oczywiście elementów typowych w Elden Ring, czyli wprowadzania różnych typów obrażeń czy unikania zaklęć. Warto zaznaczyć, że część użytych modyfikacji znajduje się aktualnie w fazie wczesnego dostępu. Część z nich nie jest także kompatybilna z wersją Anniversary Edition. Trzeba jednak przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie!

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że gra The Elder Scrolls V: Skyrim pojawiła się na rynku 11 listopada 2011 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox 360. Elden Ring zadebiutowało 25 lutego bieżącego roku na PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!