The Division Heartland anulowane. Darmowa strzelanka Ubisoftu trafiła do kosza

Mikołaj Ciesielski
2024/05/16 09:30
0
0

Francuska firma zamierza skupić się na rozwoju XDefiant i Rainbow Six Siege.

Pod koniec listopada The Division Heartland otrzymało klasyfikację wiekową. Wiele wskazywało na to, że prace nad darmową strzelanką zmierzają ku końcowi, a Ubisoft ujawni jej datę premiery. Tymczasem okazuje się, że graczom nie będzie dane zapoznać się ze wspomnianą produkcją. Francuska firma zdecydowała się bowiem anulować swoją grę.

The Division Heartland anulowane. Darmowa strzelanka Ubisoftu trafiła do kosza

Ubisoft rezygnuje z dalszych prac nad The Division Heartland. Gra została anulowana

Wiadomość o anulowaniu The Division Heartland została przekazana w najnowszym raporcie finansowym Ubisoftu. Francuska firma zamierza skupić się na rozwoju gier o „większych możliwościach” takich jak XDefiant czy Rainbow Six Siege. Dlatego też członkowie studia Red Storm Entertainment dołączą do zespołów odpowiedzialnych za wspomniane produkcje.

Po wnikliwej analizie podjęliśmy trudną decyzję o wstrzymaniu prac nad grą Tom Clancy's The Division Heartland ze skutkiem natychmiastowym. Naszym priorytetem jest teraz wsparcie utalentowanych członków zespołu w naszym studiu Red Storm Entertainment, którzy przejdą do nowych projektów w naszej firmie, w tym XDefiant i Rainbow Six – poinformował Ubisoft.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Division Heartland powstawało z z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra miała być dystrybuowana w modelu free-to-play i oferować pełne wsparcie dla funkcji cross-play oraz cross-save.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!