The Division Heartland wkrótce z datą premiery? Ubisoft może szykować zapowiedź

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 08:30
0
0

Wygląda na to, że prace nad darmową strzelanką zmierzają ku końcowi.

Pod koniec kwietnia gracze mieli okazję zobaczyć nowe materiały z The Division Heartland. Ubisoft nie podzielił się niestety wówczas szczegółami na temat daty premiery wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie wkrótce zmianie. W sieci pojawiły się bowiem informacje, które sugerują, że prace nad darmową strzelanką francuskiej firmy zmierzają ku końcowi.

The Division Heartland wkrótce z datą premiery? Ubisoft może szykować zapowiedź

The Division Heartland z klasyfikacją wiekową. Ubisoft może ujawnić wkrótce datę premiery

Jak informuje redakcja VGC, The Division Heartland zostało w tym miesiącu sklasyfikowane przez tajwańską agencję ratingową. Deweloperzy zazwyczaj przekazują swoje gry organom regulacyjnym w momencie, w którym dany tytuł znajduje się na końcowym etapie produkcji. Niewykluczone, że podobnie jest również i tym razem, a Ubisoft wkrótce ujawni, kiedy wspomniana strzelanka trafi na rynek.

Odkryj tajemnicę, zanim po całym świecie rozleje się nowa trucizna. Zagłęb się w fabułę, aby dowiedzieć się, dlaczego spokojne niegdyś miasteczko stało się sercem groźnego konfliktu między niebezpiecznymi zbuntowanymi agentami Division a agresywną bandą nomadów-niedobitków. Ale frakcje SI oraz inni gracze to nie jedyne niebezpieczeństwo… – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Division Heartland powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma być dystrybuowana w modelu free-to-play. Darmowa strzelanka Ubisoftu ma otrzymać również pełne wsparcie dla funkcji cross-play i cross-save.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!