The Cycle: Frontier – darmowa produkcja twórców Spec Ops: The Line zadebiutuje w czerwcu

Smolak
2022/05/29 08:45
1
0

Zapowiada się dobrze, przetestujecie?

O The Cycle: Frontier mogliście słyszeć już wcześniej. Pierwsze zapowiedzi pojawiły się bowiem w 2018 roku, a produkcja przez trzy lata była testowana w ramach wczesnego dostępu. Twórcy ze studia Yager ogłosili datę premiery finalnej wersji. W The Cycle: Frontier zagracie już 8 czerwca, a gra będzie dostępna do pobrania za pośrednictwem sklepów Steam i Epic Games Store. Warto zaznaczyć, że jest to zupełnie darmowy tytuł. Jest to obecnie najchętniej dodawana do listy życzeń produkcja spośród wszystkich tytułów free to play na platformie Valve.

The Cycle: Frontier – darmowa produkcja twórców Spec Ops: The Line zadebiutuje w czerwcu

Koncept na rozgrywkę w The Cycle: Frontier zmieniał się na przestrzeni lat. Już wkrótce przekonamy się o jej finalnym kształcie. Twórcy przedstawiają swoją grę jako produkcję PvPvE, w której rywalizować będziemy o dużą stawkę. Gameplay zabierze nas w podróż na planetę Fortuna III, gdzie spróbujemy napełnić kieszenie skarbami i cennymi zasobami. Nie będą to jednak łatwe wyprawy, gdyż będziemy musieli się zmierzyć nie tylko z krwiożerczą fauną, ale i innymi chciwymi graczami.

Życie Prospektora jest pełne niebezpieczeństw, ale bez ryzyka nie ma zabawy. Możesz przemierzać planetę samotnie albo w drużynie, ale pamiętaj, że im cenniejsze łupy, tym większe zagrożenie. Postępując zbyt lekkomyślnie, możesz przyciągnąć uwagę stada podstępnych patyczaków albo monstrualnego miażdżyciela. Jeżeli narobisz zbyt dużo hałasu podczas walki z miejscową florą i fauną, zdradzisz swoje położenie innemu, gotowemu na wszystko poszukiwaczowi. Pamiętaj, że przegrani wracają na stację z pustymi rękami, więc ostrożności nigdy zbyt wiele – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

The Cycle: Frontier zapowiada się obiecująco i podejrzewam, że przyciągnie przed monitory wielu graczy. Warto zaznaczyć, że wersja udostępniona 8 czerwca pojawi się w ramach dostępu w formie pre-season. Pierwszy sezon wystartuje 22 czerwca. Zachęcam do zapoznania się z najnowszym trailerem.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/05/2022 14:35

Zdecydowanie nie. Lepiej już było wrócić do Destiny 2.