Yager zapowiada The Cycle - strzelankę science fiction opartą na krótkich starciach

Małgorzata Trzyna
2018/07/20 13:33
0
0

Gra niebawem wejdzie w fazę alfa-testów.

Yager (twórcy Spec Ops: The Line i Dreadnought) ogłosiło, że pracuje nad The Cycle - strzelanką osadzoną w świecie science fiction. Naszym zadaniem w grze będzie wypełnianie kontraktów (questów) podczas meczów trwających około 20 minut. Pozostawanie na planecie dłużej będzie oznaczało dla nas kłopoty.

W The Cycle przeniesiemy się do pięknego, lecz niebezpiecznego świata Fortuna III, pełnego obcych form życia oraz innych graczy próbujących zagarnąć dla siebie bogactwa. Na ukończenie misji będziemy mieli krótkie okienka, jeśli zamarudzimy zbyt długo, zostaniemy uwięzieni na planecie. Gracze będą mogli łączyć siły w niepewnych sojuszach, by wypełniać kontrakty. W wykonywaniu zadań pomogą rozmaite typy broni i wyposażenia, pasujące do różnych stylów rozgrywki, które kupimy podczas meczów. Zarobione kredyty będziemy mogli przeznaczyć na wyposażenie, które wykorzystamy w kolejnej rozgrywce.

GramTV przedstawia:

- The Cycle powstaje od początku 2018 roku. Widzimy spory potencjał w naszym prototypie, który łączy FPS oparty na sesjach z wypełnianiem zadań w otwartym świecie. Gatunek ten określamy wewnętrznie jako "Competitive Quester". Po przygotowaniu prototypu i wyciągnięciu wniosków, prace nad The Cycle ruszyły pełną parą. Chcemy przeprowadzić jak najszybciej zamknięte testy. Wierzymy, że w The Cycle jest coś wyjatkowego, a nasza doświadczona drużyna może przenieść naszą wizję do rzeczywistości. Jesteśmy otwarci, toteż możecie dołączyć do naszych kanałów społecznościowych oraz Discorda, by razem z nami odbyć tę podróż. Obecnie poszukujemy osób chętnych do alfa-testów - aby się zapisać, odwiedźcie naszą stronę: thecycle.game - zachęca Yager.

Gra zmierza na PC, a jej premiera w Early Access planowana jest na końcówkę 2018 roku. Alfa-testy odbędą się w sierpniu.

Yager zapowiada The Cycle - strzelankę science fiction opartą na krótkich starciach


Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!