The Crew wraca do żywych. Fani tworzą własny projekt, który już teraz umożliwia swobodną jazdę po mapie

Radosław Krajewski
2024/06/23 13:00
0
0

Gracze sprzeciwili się skasowaniu gry przez Ubisoft i pracują nad projektem, który ma umożliwić kontynuowanie zabawy w dziesięcioletniej ścigałce.

W połowie kwietnia bieżącego roku Ubisoft wyłączył serwery pierwszej części The Crew. Problemem okazało się nie tylko wyjęcie wtyczki i uniemożliwienie graczom dalszej zabawy, ale nawet pozbawienie możliwości ponownego zainstalowania gry. Francuski deweloper odebrał graczom dostęp do The Crew na ich kontach w usłudze Ubisoft Connect. To zirytowało niektóre osoby, które obawiają się, że ta praktyka może być częściej stosowana, nie tylko przez to studio, ale również inne firmy. Grupa fanów postanowiła temu przeciwdziałać i pracują nad własnym projektem, który ma przywrócić The Crew do życia.

The Crew

The Crew – gracze tworzą modyfikację z rozgrywką offline

Ubiosft nie umożliwił rozgrywki offline w The Crew, dlatego po wyłączeniu serwerów produkcja stała się niegrywalna. Fani od kilku tygodni tworzą modyfikację, która uzupełni te braki w grze i umożliwi graczom na zabawę nawet bez połączenia z internetem. Projekt zatytułowany The Crew Unlimited właśnie osiągnął kolejny kamień milowy i już teraz zapewnia graczom możliwość swobodnej jazdy po całej mapie.

Twórcy udostępnili nowy film, w którym przedstawiają postęp swoich prac nad The Crew Unlimited. Na materiale możemy zobaczyć jadący samochód przez takie miasta, jak Detroit, czy Chicacgo, a także przez lasy Michigan, czy góry Black Hills położone w Dakocie Południowej.

GramTV przedstawia:

W grze działa również główna siedziba, która pozwala na dostosowywanie samochodów, a także zakup nowych. Dodatkowo twórcy od nowa stworzyli system zdobywania lepszych części dla naszych pojazdów, który będzie przyznawał nagrody na podstawie poziomu samochodu, a nie za wykonywanie różnych aktywności albo zdobywania osiągnięć.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!