The Callisto Protocol na 8-minutowej rozgrywce

DK
2022/10/26 19:00

Redaktor TheGamer.com omawia mechaniki i zachwala systemy oświetlenia i dźwięków.

Fani horrorów z niecierpliwością czekają na premierę The Callisto Protocol. Tytuł trafi na pecety i konsole 2 grudnia. W międzyczasie pierwsze redakcje miały okazję rzucić okiem na grę – i w internecie można obejrzeć nowe gameplaye. 8-minutowy materiał z rozgrywką opublikował na swoim kanale na YouTube portal TheGamer.com. Tradycyjnie filmik załączamy na dole tej wiadomości.

The Callisto Protocol na 8-minutowej rozgrywce

Wideo zaopatrzono o komentarz redaktora portalu, który omawia poszczególne elementy rozgrywki, jak na przykład system walki. W starciach z potworami samym strzelaniem z pistoletu niewiele wskóramy – będzie tu trzeba zastosować jakąś konkretną strategię walki wręcz. Poza tym dziennikarz chwali system oświetlenia i dźwięków – i zapewnia, że TCP nie jest (wyłącznie) klonem Dead Space.

The Callisto Protocol – długość rozgrywki

Jeśli cierpicie na niedobór informacji o The Callisto Protocol, to pod tym adresem możecie zapoznać się z szacowaną długością rozgrywki. Dość powiedzieć, że horror będzie nie za krótki i nie za długi. Z kolei tutaj pisaliśmy o ginięciu głównej postaci i animacjach z tym związanych. Wcześniej pokazano też zawartość Edycji Kolekcjonerskiej – szczegóły podawaliśmy w tym newsie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!