Tekken 8 z prezentacją kolejnej postaci. Jun Kazama bohaterką nowego zwiastuna

Mikołaj Ciesielski
2023/03/29 08:00

Bandai Namco opublikowało kolejny gameplay trailer z nadchodzącej odsłony serii Tekken.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak materiałów promocyjnych z gry Tekken 8. Bandai Namco regularnie publikuje bowiem zwiastuny prezentujące poszczególne postacie. W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć w akcji Larsa Alexanderssona. Nieco wcześniej pokazano także m.in. Kinga, Paula Phoenixa oraz Jina Kazamę. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny gameplay trailer.

Tekken 8 z prezentacją kolejnej postaci. Jun Kazama bohaterką nowego zwiastuna

Jun Kazama pokazuje swoje umiejętności na nowym zwiastunie gry Tekken 8

Bohaterką najnowszego zwiastuna gry Tekken 8 jest natomiast Jun Kazama – matka Jina Kazamy i była kochanka Kazuyi Mishimy – która powraca jako grywalna postać. Opublikowany przez Bandai Namco gameplay trailer pozwala natomiast zobaczyć, jak wspomniana wojowniczka radzi sobie w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

TEKKEN 8 kontynuuje niszczycielskie starcie, które zakończyło się porażką Heihachiego Mishimy w TEKKEN 7. Koncentruje się na nowej rywalizacji, w której ojciec staje naprzeciwko syna. Jin Kazama sprzeciwia się Kazuyi Mishimie, chcącemu zdominować cały świat – czytamy w opisie na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
29/03/2023 08:41

Ja wiem że coś musza wymyślać, ale fabuła Tekkena jest jak jakaś wenezuelska telenowela :D