Tekken 8 na obszernej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z zamkniętych testów gry

Mikołaj Ciesielski
2023/08/01 10:30
0
0

Kolejne ujęcia z nadchodzącej odsłony serii Tekken.

Ponad tydzień temu do sieci trafił nowy zwiastun Tekken 8, w którym zaprezentowano kolejną grywalną postać. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów wideo poświęconych wspomnianej produkcji. Miłośnicy bijatyk mają bowiem szansę zapoznać się z obszernym gameplayem prezentującycm nadchodzącą odsłonę popularnej serii.

Tekken 8 na obszernej rozgrywce. Zobaczcie gameplay z zamkniętych testów gry

Do sieci trafił długi gameplay z zamkniętych testów Tekken 8

Opublikowany przez redakcję IGN trwa blisko 12 minut i pochodzi z zamkniętych testów nadchodzącej odsłony serii Tekken. Udostępnione fragmenty pokazują starcia w trybie wieloosobowym. Zainteresowani mogą natomiast zobaczyć w akcji takie postacie jak Asuka, Lili, Jun oraz Paul. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Oprócz szeregu nowych postaci, które debiutują w Tekken 8, wracają też legendarni wojownicy, tacy jak King, Paul Phoenix, Marshall Law i Nina Williams. Po raz pierwszy, od 25 lat, Jun Kazama dołącza do Tekken 8 jako grywalna postać – informuje opis gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!