Tekken 8 na nowym zwiastunie. Bandai Namco przedstawia kolejnego bohatera

Mikołaj Ciesielski
2023/07/22 16:30
0
0

Grono grywalnych postaci się rozszerza.

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj ruszyły pierwsze zamknięte testy Tekken 8. Bandai Namco postanowiło natomiast ponownie podgrzać atmosferę wokół swojej produkcji. Japoński wydawca opublikował bowiem nowy zwiastun gry. W materiale zaprezentowano kolejnego bohatera, w którego gracze będą mieli okazję wcielić się w nadchodzącej odsłonie serii Tekken.

Tekken 8 na nowym zwiastunie. Bandai Namco przedstawia kolejnego bohatera

Claudio Serafino gwiazdą najnowszego zwiastuna gry Tekken 8

Bohaterem najnowszego materiału promocyjnego gry Tekken 8 jest Claudio Serafino. Opublikowany przez Bandai Namco pozwala sprawdzić, jak „najpotężniejszy egzorcysta na świecie” radzi sobie w akcji. Wspomniany bohater po raz pierwszy pojawił się w poprzedniej odsłonie serii i – jak się okazuje – w nadchodzącej części gracze również będą mieli okazję przejąć nad nim kontrolę.

Tekken 8 kontynuuje niszczycielskie starcie, które zakończyło się porażką Heihachiego Mishimy w Tekken 7. Koncentruje się na nowej rywalizacji, w której ojciec staje naprzeciwko syna. Jin Kazama sprzeciwia się Kazuyi Mishimie w niesamowitym pojedynku oko w oko – informuje opis gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!