Tekken 8 na nowym trailerze. Zapowiedź testów

Jakub Smolak
2023/06/10 09:00
0
0

Planujecie sięgnąć po najnowszą odsłonę słynnej serii bijatyk?

Premiera Tekken 8 zaczyna pomału majaczyć na horyzoncie. Po sukcesach jakie odnosi Street Fighter 6, ekipa Bandai Namco z pewnością zaczęła odczuwać na barkach trochę dodatkowej presji. Miejmy nadzieję, że i ta słynna seria dostanie kolejną udaną odsłonę. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem, który został przygotowany z okazji ogłoszenia daty rozpoczęcia testów.

Tekken 8 na nowym trailerze. Zapowiedź testów

Tekken 8 – zamknięte testy wystartują w lipcu

Na razie będą to jednak testy zamknięte. Jeśli chcecie spróbować swojego szczęścia, to swoją chęć wzięcia udziału w wydarzeniu możecie zadeklarować tutaj. Pierwsze testy wystartują 21 lipca i będą dostępne dla użytkowników PlayStation 5. W dniach 28-31 lipca na wirtualne areny będą mogli przenieść się posiadacze wszystkich platform.

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy daty premiery gry, ale Bandai Namco jakiś czas temu poinformowało, że nowy Tekken może trafić do sprzedaży w roku fiskalnym 2023-2024. Na konkretne szczegóły dotyczące debiutu gry musimy jednak jeszcze nieco zaczekać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!