Tango Gameworks pracuje nad grą będącą „całkowitym przeciwieństwem horroru”

Mikołaj Ciesielski
2022/03/25 08:15
0
0

Twórcy Ghostwire: Tokyo i serii The Evil Within chcą pozbyć się łatki studia specjalizującego się wyłącznie w gatunku survival horror.

Tango Gameworks pracuje nad grą będącą „całkowitym przeciwieństwem horroru”

Zgodnie z zapowiedziami Ghostwire: Tokyo debiutuje dziś na PC i PlayStation 5. Tymczasem Shinji Mikami, założyciel i dyrektor generalny Tango Gameworks, poinformował w wywiadzie dla Famitsu (dzięki VGC), że jego zespół pracuje już nad kolejną produkcją, która ma być „całkowitym przeciwieństwem horroru”. Na czele projektu stoi reżyser The Evil Within 2, a sam Mikami podkreśla, że deweloperzy zamierzają pozbyć się łatki studia specjalizującego się wyłącznie w grach z gatunku survival horror.

Mam nadzieję, że ostatecznie uda się zmienić wizerunek, jaki obecnie posiada Tango Gameworks. W tej chwili nadal jesteśmy postrzegani jako studio, które specjalizuje się wyłącznie w survival horrorach. Oczywiście to miłe, gdy fani myślą o nas w ten sposób. Chcemy jednak, by widziano w nas zespół, który potrafi tworzyć szerszą gamę gier” – tłumaczy Mikami.

John Johanas, który wyreżyserował The Evil Within 2 i DLC do The Evil Within, pracuje nad zupełnie nowy tytułem, który jest całkowitym przeciwieństwem horroru. To naprawdę dobra gra, więc miejcie oczy szeroko otwarte” – zapowiada szef Tango Gameworks.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze szczegóły dotyczące wspomnianej produkcji. Warto pamiętać, że Tango Gameworks jest częścią grupy ZeniMax Media, która należy do Microsoftu. Możemy więc być pewni, że kolejne produkcje studia będą pojawiać się w abonamencie Xbox Game Pass.

Na koniec przypomnijmy, że Ghostwire: Tokyo od dziś dostępne jest na komputerach osobistych i PlayStation 5. Rok po premierze tytuł będzie mógł pojawić się również na konsolach Xbox. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat najnowszej produkcji studia Tango Gameworsk, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Ghostwire Tokyo – wielka draka w japońskiej stolicy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!