Szukasz pracy? Zagraj w American Truck Simulator

Krzysztof Żołyński
2023/06/12 17:50
0
0

Billboardy umieszczone w grze American Truck Simulator prezentują oferty pracy dla prawdziwej firmy transportowej, w tym szkolenia dla przyszłych kierowców.

Okazuje się, że wszyscy grający w American Truck Simulator, mają możliwość zatrudnienia się w prawdziwej firmie transportowej, oferującej posady kierowców ciężarówek. Jedna z firm postanowiła poszukiwać kandydatów na pracowników, zamieszczając banery z ogłoszeniami w grze. Poszukują oni kierowców ogromnych 18-kołowych ciężarówek.

Szukasz pracy? Zagraj w American Truck Simulator

Schnieder National, firma logistyczna z Wisconsin, umieściła reklamy w grze na billboardach ustawionych wzdłuż wirtualnych autostrad American Truck Simulator. Oferty pracy są prawdziwe, w tym szansa na szkolenie w celu uzyskania komercyjnego prawa jazdy dla kandydatów, którzy go nie mają.

Szukasz pracy? Zagraj w American Truck Simulator

Reklamy w grze na ogół nie są dobrze odbierane przez graczy, ale to może być wyjątek. Reklamy przydrożne nie tylko zapewniają odrobinę realizmu, a na dokładkę może się okazać, że trafiły w idelną grupę docelową.

GramTV przedstawia:

Jeśli program pilotażowy się powiedzie, SCS spróbuje wprowadzić reklamy związane z transportem kołowym do swojego bardziej popularnego produktu, którym jest Euro Truck Simulator. Oba tytuły sprzedały się łącznie w ponad dziesięciu milionach egzemplarzy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!