System Shock 2: Enhanced Edition na nowym trailerze

Jakub Smolak
2023/10/20 11:30
1
0

Twórcy zapewniają, że premiera gry “już wkrótce”.

Odświeżona wersja kultowego System Shock, która pojawiła się na rynku w maju, spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem. Wielu graczy z pewnością czeka na uwspółcześnione wydanie drugiej odsłony serii. O tym, że System Shock 2: Enhanced Edition powstaje, wiemy już od dawna. Wszystko wskazuje jednak na to, że projekt zostanie już wkrótce oddany w ręce graczy. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem produkcji.

System Shock 2: Enhanced Edition na nowym trailerze

System Shock 2: Enhanced Edition zapowiada się bardzo dobrze

Niestety, w dalszym ciągu nie poznaliśmy dokładnej daty premiery System Shock 2: Enhanced Edition. Twórcy zapewniają jednak, że odświeżona wersja kultowej produkcji zadebiutuje „już wkrótce”. Po nowym wydaniu możemy spodziewać się wielu usprawnień zarówno graficznych, jak i w samej rozgrywce.

W tym miejscu warto przypomnieć, że oryginalny System Shock 2 ukazał się na rynku w 1999 roku. Nowa wersja powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
20/10/2023 19:22

Czy oni chcą zrobić specjalnie żeby sprzedać remaster dobrze i zobaczą takie oo ok robimy remake 2 nie mogli po prostu zrobić remake 2 jak z 1 zrobili