Sylvester Stallone wraca do roli gangstera w Tulsa King. Paramount+ ujawnił termin premiery 2. sezonu

Krzysztof Żołyński
2024/04/02 14:00
0
0

Tulsa King to jeden z przebojów Paramount+. Pierwszy sezon i rola Sylvestra Stallone’a zostały doskonale przyjęte przez widzów. Teraz dowiadujemy się, kiedy pojawi się kontynuacja.

Jak ujawnił streamer ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu. Ekipa i aktorzy weszli na plan. Start produkcji nowego sezonu opóźnił się w stosunku do pierwotnych ustaleń. Trzeba przypomnieć, że w zeszłym roku wszelkie prace paraliżowały strajki scenarzystów i aktorów. Paramount+ długo milczał na temat swojego serialu i dopiero w marcu pojawiły się pierwsze sygnały o wznowieniu przygotowań.

Sylvester Stallone wraca do roli gangstera w Tulsa King. Paramount+ ujawnił termin premiery 2. sezonu

Tulsa King powraca z drugim sezonem. Sylvester Stallone ujawnił rozpoczęcie prac

Rozpoczęcie prac potwierdził sam Sylvester Stallone, publikując na Twitterze post, w którym stwierdza, że w drugim sezonie „będzie się działo”. Jednocześnie pojawiło się potwierdzenie, że premiera odbędzie się jesienią tego roku, czyli dwa lata od pojawienia się pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że debiutował on 13 listopada 2022 roku i już dwa tygodnie później doczekał się przedłużenia na drugi sezon.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Poza wymienionym już wcześniej gwiazdorem, na ekranie możemy podziwiać takich aktorów jak: Andrea Savage, Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, AC Peterson, Garrett Hedlund i Dana Delany.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!