Sylvester Stallone ostrzega przed popisami kaskaderskimi. Aktor nigdy nie wrócił do pełni zdrowia

Radosław Krajewski
2024/02/22 15:30
0
0

Stallone doznał urazu na planie Niezniszczalnych, przez który wciąż boryka się ze zdrowotnymi problemami.

Sylvester Stallone nie zamierza rezygnować z udziału w kinie akcji. Aktor ma już nawet planować piątą część Niezniszczalnych, tym razem angażując się w większym stopniu w produkcji niż miało to miejsce w przypadku nieudanej czwartej odsłony. Gwiazdor zmaga się jednak z urazami spowodowanymi przez samodzielne wykonywanie popisów kaskaderskich. Podczas prac nad pierwszą częścią Niezniszczalnych doznał urazu, który nie pozwolił mu w pełni wrócić do zdrowia.

Sylvester Stallone ostrzega przed popisami kaskaderskimi. Aktor nigdy nie wrócił do pełni zdrowia

Sylvester Stallone nie wrócił do pełni zdrowia po wypadku na planie Niezniszczalnych

W drugim sezonie Rodziny Stallone aktor przyznał, że przy pracach nad pierwszymi Niezniszczalnymi doszło do nieudanego wyczynu kaskaderskiego, w której Stallone został powalony przez swojego kolegę z planu i legendę WWE, Steve’a Austina. W wyniki zdarzenia aktor miał zwichnięte ramiona i złamaną szyję, które od tego czasu wymagały siedmiu operacji kręgosłupa. Stallone ma wszczepioną w szyję metalową płytkę i zespolony kręgosłup.

Gwiazdor ostrzegł więc innych aktorów, aby nie próbowali samemu wykonywać popisów kaskaderskich, gdyż może grozić to trwałymi urazami, które nie będzie można już wyleczyć.

Zrobiłem głupie rzeczy. Reżyserowałem Niezniszczalnych i jak idiota brałem wszystko na siebie. Pamiętam jedno zdarzenie, gdzie poczułem uderzenie. Steve już wiedział.

Nigdy nie wróciłem w pełni do siebie po Niezniszczalnych. Po tym filmie fizycznie już nigdy nie było tak samo. Dlatego ostrzegam ludzi: „Nie róbcie samodzielnie kaskaderskich akrobacji”.

GramTV przedstawia:

Jennifer Flavin, żona Stallone, stwierdziła w serialu, że za każdym razem, gdy jej mąż musi zgłosić się na kolejną operację, jest to dla niej „przerażający czas”.

Sylvester nie lubi, gdy ludzie wiedzą, że przeszedł tak wiele operacji kręgosłupa. Zawsze mam nadzieję, że to ten ostatni, który pomoże mu prowadzić wygodniejsze życie.

Również córka Stallone’a, Scarlet, wypowiedziała się o kontuzji aktora:

Naprawdę trudno jest patrzeć, jak mój ojciec przechodzi kolejną bolesną operację. Przez całe moje dzieciństwo on cierpiał. Zrobił wszystko, co mógł, aby pokonać ból i być obecnym w moim życiu, ale nie mogłam sobie wyobrazić, jak bardzo on cierpi.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!