Syberia: The World Before z datą premiery na PC. Jest też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2021/08/20 08:35
0
0

Zapowiedziano także, że produkcja trafi na konsole.

Syberia: The World Before z datą premiery na PC. Jest też nowy zwiastun

Zapowiedź Syberia: The World Before miała miejsce jeszcze w 2019 roku. Nieco ponad rok później Microids opublikowało wymagania sprzętowe dla wersji PC, a wczoraj deweloperzy postanowili wreszcie ujawnić, kiedy możemy spodziewać się debiutu wspomnianej produkcji. Okazuje się, że Syberia: The World Before pojawi się na komputerach osobistych 10 grudnia bieżącego roku. Z tej okazji twórcy opublikowali też nowy zwiastun gry, który znajdziecie poniżej. Poinformowano również, że w 2022 roku tytuł trafi na konsole. Nie znamy jednak dokładnych platform.

We wspomnianym zwiastunie nie brakuje ujęć prosto z gry. Możemy więc sprawdzić, jak Syberia: The World Before prezentuje się na niecałe 4 miesiące przed premierą. Ponadto trailer przypomina nam, że za ścieżkę dźwiękową odpowiada Inon Zur, który w przeszłości komponował muzykę do m.in. takich produkcji jak Fallout, Dragon Age czy też Prince of Persia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadchodząca odsłona serii Syberia zaoferuje wciągającą historię, a podczas rozgrywki będziemy musieli rozwiązać masę trudnych łamigłówek.

Warto też dodać, że Syberia: The World Before jest bezpośrednią kontynuacją poprzednich odsłon serii. Deweloperzy zapewniają jednak, że przy grze świetnie będą się bawić również osoby, które nie miały styczności z pierwszymi trzema częściami cyklu. Akcja produkcji będzie się rozgrywać w różnych epokach, dzięki czemu użytkownicy będą mieli okazję przejąć kontrolę nad różnymi postaciami.

W 2004 roku Kate Walker, bohaterka znana z poprzednich części serii, poszukuje własnej tożsamości, w wyniku czego trafia do znajdującej się w syberyjskiej tajdze kopalni soli. Protagonistka zostaje jednak uwięziona w podziemnych tunelach, a jej wyprawa szybko staje się prawdziwą walką o przetrwanie. W 1937 roku trafimy natomiast do fikcyjnego miasteczka Vaghen, gdzie wcielimy się w 17-letnią Danę Roze, która stoi u progu wielkiej kariery pianistki. Jej przyszłość maluje się jednak w dużo mroczniejszych barwach ze względu na zbliżającą się II Wojnę Światową oraz zagrożenie ze strony nazistów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!