Kate Walker powróci z nową przygodą – zapowiedziano Syberia: The world before

LM
2019/08/19 16:22
0
0

Benoît Sokal i studio Microids pracują nad nową Syberią od ponad roku.

Dobra wiadomość dla fanów cyklu przygodówek typu point-and-click z Kate Walker w roli głównej. Francuskie studio Microids w najnowszym komunikacie prasowym ogłosiło, że od 18 miesięcy pracuje nad nową Syberią. Ta pojawi się na rynku jako Syberia: The world before, by przenieść nas na kilka różnych kontynentów i zaprezentować opowieść zakorzenioną w największych tragediach XX wieku. Niestety twórcy nie wskazali żadnych konkretów, ani też nie podzielili się materiałami promocyjnymi, z wyjątkiem załączonej do wiadomości grafiki.

Ostatecznie ma to być pełnoprawna Syberia – będzie tajemniczo, poetycko i z dużą dawką emocji, a wykreowana przez twórców unikalna atmosfera ma trafić w gusta zarówno fanów serii, jak i zupełnie nowych odbiorców. Nawet jeśli to oczywiste, to warto wspomnieć, że na pokładzie ekipy odpowiedzialnej za projekt ponownie pojawił się belgijski rysownik Benoît Sokal, który objął pieczę nad artystycznym wydźwiękiem tytułu.

Gdy pojawią się pierwsze konkrety związane z datą premiery czy materiały wideo lub screeny, to z pewnością się o tym dowiecie. Cykl Syberia powrócił w 2017 roku po 13 latach przerwy z trzecią pełnoprawną odsłoną dostępną na PC i konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Kate Walker powróci z nową przygodą – zapowiedziano Syberia: The world before


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!