Syberia: The World Before z datą premiery na PC. Microids zdradza szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2022/01/22 08:30
0
0

Już za kilka tygodni fani serii Syberia będą mogli wyruszyć w kolejną podróż.

Syberia: The World Before z datą premiery na PC. Microids zdradza szczegóły

Syberia: The World Before miało zadebiutować na rynku w grudniu ubiegłego roku, ale tuż przed planowaną premierą deweloperzy poinformowali, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji. Informowano wówczas, że nową datę premiery poznamy „wkrótce”. Cierpliwość fanów serii Syberia została wczoraj wynagrodzona, ponieważ firma Microids poinformowała, że Syberia: The World Before zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 18 marca. Tytuł będzie dostępny na platformach Steam, Epic Games Store oraz GOG.com.

Warto także dodać, że od wczoraj na serwisach streamingowych pojawiła się ścieżka dźwiękowa z Syberia: The World Before, za którą odpowiada słynny Inon Zur. Firma Microids poinformowała również, że w dniu premiery gry do sprzedaży trafi płyta winylowa zawierająca utwory z nadchodzącej odsłony serii Syberia.

Na koniec przypomnijmy, że Syberia: The World Before ma trafić nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole. Niestety twórcy do tej pory nie ujawnili, na jakich konkretnie platformach pojawi się ich produkcja. Należy także pamiętać, że premiera konsolowej wersji gry od początku planowana była na 2022 roku. Nie wiadomo jednak, jak opóźnienie wydania na PC wpłynie na debiut tytułu na innych sprzętach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!