Syberia: The World Before zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Mikołaj Ciesielski
2021/12/03 19:55
3
0

Miłośnicy serii Syberia muszą uzbroić się w cierpliwość.

Syberia: The World Before zalicza opóźnienie. Gra nie zadebiutuje w tym roku

Pod koniec sierpnia dowiedzieliśmy się, że Syberia: The World Before zadebiutuje na komputerach osobistych 10 grudnia, czyli dokładnie za tydzień. Okazuje się jednak, że na wspomnianą produkcję przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Microids poinformowało bowiem o opóźnieniu premiery. Informacje o nowej dacie mamy otrzymać „wkrótce”. Na ten moment wiadomo jedynie, że tytuł ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2022 roku.

Zależy nam na wydaniu najlepszej możliwej gry, która zapewni wciągającą przygodę oraz przeniesie Was i pozostanie wierna uniwersum stworzonym przez Benoîta Sokala. W tym momencie potrzebujemy więcej czasu, by dokończyć rozwój produkcji w jak najlepszych warunkach” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Microids.

Jesteśmy bardzo pewni siebie i z niecierpliwością czekamy, by podzielić się z Wami nowymi przygodami Kate Walker. Jesteśmy przekonani, że gracze będą zachwyceni nową odsłoną serii” – dodają twórcy.

Na koniec warto przypomnieć, że Syberia: The World Before zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole. Twórcy do tej pory nie ujawnili jednak, na jakie dokładnie sprzęty trafi ich produkcja. Należy jednak wspomnieć, że premiera konsolowej wersji gry od początku zaplanowana była na 2022 rok.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Gregario
Gramowicz
05/12/2021 06:16

Mnie jakoś ta seria nie porwała (jedynka mnie wynudziła, dwójki nie dokończyłem, trójkę sobie darowałem), więc kolejna gra jest mi zupełnie obojętna.

JakiśNick
Gramowicz
04/12/2021 14:53

Szkoda, bo gra zapowiadała się dużo lepiej niż trójka. Szkoda, że tydzień przed premierą dopiero o tym informują. W Q1 też bym tego nie wydawał bo to będzie bardzo napięty kwartał pod względem premier AAA.

Headbangerr
Gramowicz
03/12/2021 20:51

To jest to woke-coś, co w ogóle nie przypomina poprzednich części? Żadna strata.
Trwa Wczytywanie