Super Mario Bros otrzymał świetny zwiastun. Hydraulicy reklamują swoje usługi

Radosław Krajewski
2023/02/13 13:00

Kolejny materiał z okazji Super Bowl.

Wysyp nowych zwiastunów i materiałów z filmów nie mógł obyć się bez kolejnej zapowiedzi Super Mario Bros. Film. Nintendo wraz z Universal Pictures podeszli jednak do sprawy nieco inaczej i nie zaprezentowali kolejnego zwiastuna, ale specjalnie przygotowaną pod Super Bowl reklamą z dwoma wąsatymi hydraulikami. Wideo prezentuje fikcyjną reklamę usług Mario i Luigiego, która w kreatywny sposób podchodzi do promocji filmowych przygód dwójki bohaterów. Materiał zobaczycie poniżej.

Super Mario Bros otrzymał świetny zwiastun. Hydraulicy reklamują swoje usługi

Reżyserami Super Mario Bros. Film są Aaron Horvath i Michael Jelenic (Młodzi Tytani: Akcja!) a za scenariusz odpowaida Matthew Fogel (LEGO PRZYGODA 2). W filmie usłyszymy głosy aktorów, takich jak: Chris Pratt (Mario), Anya Taylor-Joy (Księżniczka Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Keegan Michael-Key (Toad), Seth Rogen (Donkey Kong) oraz Kevin Michael Richardson (Kamek), Fred Armisen (Cranky Kong), Sebastian Maniscalco (Spike) oraz Charles Martinet, czyli oryginalny głos Mario, którego rola trzymana jest w tajemnicy.

GramTV przedstawia:

Super Mario Bros. Film zadebiutuje w amerykańskich kinach 7 kwietnia 2023 roku. Polska data premiery została wyznaczona na 26 maja 2023 roku.

Super Mario Bros. Film – nowy materiał w formie fikcyjnej reklamy

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
13/02/2023 13:58

Właściwie to największym easter eggiem tej reklamy jest to że nawiązuje do OP animowanego serialu z lat 80-tych https://www.youtube.com/watch?v=BkWYP95WbbY.