Mario Kart od HBO. Fani zachwyceni żartem z Pedro Pascalem jako hydraulikiem

Radosław Krajewski
2023/02/05 15:30
3
0

I taką ekranizację serii o Mario to byśmy obejrzeli.

Serial The Last of Us nie potrzebował dużo czasu, aby stać się nowym fenomenem. Oglądalność rośnie z każdym kolejnym odcinkiem, stając się drugim po Rodzie smoka serialem od HBO, który notuje tak rekordową widownię. Nic więc dziwnego, że popularność produkcji zauważyli również komicy z Saturday Night Live, którzy w najnowszym odcinku programu zaprezentowali nową ekranizację gier, za którą mogłoby odpowiadać HBO.

Mario Kart od HBO. Fani zachwyceni żartem z Pedro Pascalem jako hydraulikiem

Mario Kart, gdyby za ekranizację odpowiadało HBO

Nintendo wraz z Illumination pracują obecnie nad animowanymi przygodami Mario, ale SNL zaproponowało nieco inną wizję na ewentualne nowe aktorskie przygody popularnego hydraulika. Parodia przedstawia adaptację Mario Kart, gdyby odpowiadało za nie HBO. Produkcja została przedstawiona na poważnie, gdzie poznajemy postapokaliptyczny świat, w którym nie ma już żadnych zamków, a Mario, Luigi, Toad, czy księżniczka Peach muszą walczyć o przetrwanie w szalonych wyścigach po zniszczonych miastach.

GramTV przedstawia:

Całość prezentuje się niesamowicie dobrze, ale widzowie szczególnie zachwycają się Pedro Pascalem w roli Mario. Aktor świetnie wypadł jako Joel w The Last of Us, ale równie dobrze poradziłby sobie w roli ubranego na czerwono hydraulika. W komentarzach pod filmem nie brakuje pochwał i wiele osób uważa, że Pascal byłby idealnym wyborem dla Mario, gdyby Nintendo zdecydowało się stworzyć nową aktorską ekranizację swojej najpopularniejszej serii, która nie byłaby przeznaczona dla dzieci.

Komentarze
3
sc
Gramowicz
06/02/2023 06:18

No i nie zdążyłem obejrzeć. :-/

dariuszp
Gramowicz
05/02/2023 21:04

Jak zaczęli obwieszczać że są biseksualni, śmiechłem bo zapachniało Netflixem.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
05/02/2023 16:13

Dobre :]
Trwa Wczytywanie