Summer Game Fest 2024 bez dużych zapowiedzi. Geoff Keighley studzi oczekiwania

Mikołaj Ciesielski
2024/06/04 08:00
0
0

Wydarzenie ma być „w dużej mierze skoncentrowane” na wcześniej zapowiedzianych grach.

Pełen akcji zwiastun Summer Game Fest 2024 podgrzał atmosferę przed zbliżającym się wielkimi krokami pokazem. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana prezentacja odbędzie się już w ten piątek. Geoff Keighley – organizator i prowadzący – postanowił natomiast odpowiedzieć na kilka pytań związanych z nadchodzącym wydarzeniem. Przekazane przez kanadyjskiego dziennikarza i prezentera informacje studzą nieco oczekiwania wobec tegorocznej edycji Summer Game Fest.

Summer Game Fest 2024 bez dużych zapowiedzi. Geoff Keighley studzi oczekiwania

Summer Game Fest 2024 skupi się na prezentacji wcześniej zapowiedzianych gier – informuje Geoff Keighley

Keighley nowymi szczegółami na temat Summer Game Fest 2024 podzielił się w trakcie sesji Q&A zorganizowanej na platformie Twitch (dzięki VGC). Dziennikarz informuje, że na wspomnianej prezentacji gracze zobaczą „kilka nieoczekiwanych rzeczy” od mniejszych zespołów i niezależnych studiów. W programie nie zabraknie oczywiście również „wielkich hitów i marek”.

Jednocześnie Keighley zaznaczył, że tego lata będzie „nieco ciszej” w kwestii nowych zapowiedzi i „szokujących niespodzianek”. Oczywiście na Summer Game Fest 2024 nie zabraknie kilku nowości. Tegoroczna edycja wydarzenia jest jednak „w dużej mierze skoncentrowana” na wcześniej zaprezentowanych produkcjach.

GramTV przedstawia:

Keighley dodaje, że to na The Game Awards zwykle otrzymujemy „wiele dużych niespodzianek” i zapowiedzi. Na Summer Gam Fest 2024 mamy natomiast zobaczyć sporo gier, które zadebiutują na rynku jeszcze w tym roku. Zgodnie z przekazanymi informacjami w programie nie pojawi się zbyt wiele produkcji, na których premierę będzie trzeba czekać kilka lat.

Na koniec warto przypomnieć, że Summer Game Fest 2024 rozpocznie się 7 czerwca 2024 roku o 23:00 czasu polskiego. Tegoroczna edycja wydarzenia ma trwać około 2 godziny i będzie transmitowana na żywo ze znajdującej się w Kalifornii sali muzyczno-teatralnej YouTube Theater. Całość będzie można natomiast śledzić m.in. na platformach YouTube oraz Twitch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!