Suicide Squad na porównaniu z Batman: Arkham Knight. Dziewięcioletnia gra wygląda lepiej?

Radosław Krajewski
2024/01/31 15:30
4
0

Czy poprzednia gra Rocksteady Studios wygląda lepiej? Sprawdzamy pierwsze porównanie Suicide Squad z Batman: Arkham Knight.

Wczesny dostęp do Suicide Squad: Kill The Justice League ruszył już wczoraj, ale nie obyło się bez wpadek i kontrowersji. Gracze z Australii i Nowej Zelandii napotkali na problemy, przez studio zmuszone było wyłączyć serwery. Deweloperzy zaproponowali graczom rekompensaty za brak możliwości rozpoczęcia lub kontynuowania rozgrywki. Serwery zostały przywrócone, a posiadacze najdroższej edycji z innych krajów nie musieli borykać się z podobnymi błędami. W sieci pojawiło się już sporo materiałów z gry, na którą Rocksteady Studios kazało czekać aż dziewięć lat. Właśnie tyle minęło od premiery Batman: Arkham Knight na konsolach i PC. Na YouTubie możemy obejrzeć już pierwsze porównanie graficzne obu gier, które nie jest najkorzystniejsze dla growego Legionu Samobójców.

Suicide Squad na porównaniu z Batman: Arkham Knight. Dziewięcioletnia gra wygląda lepiej?

Suicide Squad: Kill The Justice League na pierwszym porównaniu z Batman: Arkham Knight

Kanał NikTek podzielił się filmem, na którym porównał oprawę graficzną Suicide Squad: Kill The Justice League i Batman: Arkham Knight. Materiał niestety tylko dwa razy daje nam bezpośrednie zestawienie obu tytułów – podczas porównania modelu i animacji Harley Quinn oraz przy porównaniu jakości i fizyki wody. W obu przypadkach wydaje się, że dziewięcioletni finał serii Batman: Arkham wypada korzystniej.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w grze o Mrocznym Rycerzu deweloperzy wykorzystali efekty cząsteczkowe, takie jak deszcz, dzięki którym miasto może wyglądać lepiej. Dodatkowo mroczna stylistyka Batman: Arkham Knight potrafi ukryć niektóre niedoskonałości graficzne, które w Suicide Squad: Kill The Justice League widoczne są na pierwszy rzut oka. Poniżej sami sprawdzicie, jak obie gry wypadają pod względem graficznym w bezpośrednim starciu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill The Justice League zadebiutuje na rynku już 2 lutego. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych (Steam) oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wersja na Epic Games Store została opóźniona do 5 lutego.

Komentarze
4
MisioKGB
Gramowicz
01/02/2024 19:24

Wygląda jak Fortnite, a nie coś co mogłoby chociaż obok legendarnej trylogii Batmana stać :D

MisticGohan_MODED
Gramowicz
31/01/2024 18:48

Dno.

FromSky
Gramowicz
31/01/2024 17:13

Walka z 3 minuty - uderzasz kijem przeciwnik podskakuje xD, to już na konsoli NES z lat 80-tych  potrafilili zrobić efektownie wyglądającą walkę, wstyd i żenada
Trwa Wczytywanie