Serwery gry Suicide Squad zostały wyłączone po godzinie przez poważny błąd

Wincenty Wawrzyniak
2024/01/29 15:35
1
1

Twórcy zostali zmuszeni do wykonania konserwacji serwerów przez wykrycie poważnego błędu.

Choć gra Suicide Squad: Kill The Justice League jest już dostępna przedpremierowo dla nabywców Edycji Deluxe, poważny błąd zmusił twórców do całkowitego wyłączenia serwerów zaledwie po godzinie od premiery. Jak podaje serwis IGN, przedstawiciele zespołu Rocksteady Studios ujawnili na oficjalnym profilu produkcji na Twitterze/X szczegóły błędu i poinformowali, że muszą tymczasowo wyłączyć serwery.

Serwery gry Suicide Squad zostały wyłączone po godzinie przez poważny błąd

Suicide Squad: Kill The Justice League – serwery gry zostały wyłączone po godzinie od premiery przez krytyczny błąd

Jeśli chodzi o wspomniany błąd, okazuje się, że część graczy po włączeniu po raz pierwszy Suicide Squad: Kill The Justice League otrzymywała komunikat informujący o ukończeniu całej zawartości fabularnej. Jest to oczywiście błąd krytyczny i wręcz niedopuszczalny, dlatego twórcy zareagowali od razu, decydując się na wyłączenie serwerów. Konserwacja ma potrwać kilka godzin.

Produkcja została uruchomiona we wczesnym dostępie dla posiadaczy Edycji Deluxe znajdujących się w regionie Oceanii. W pozostałych miejscach na świecie tytuł ma być udostępniony o północy 30 stycznia (czasu lokalnego). Jak słusznie zauważyła część społeczności, jest to definitywnie nauczka dla twórców, którzy rezygnują ze wprowadzenia trybu offline do swoich gier.

GramTV przedstawia:

Na ten moment pozostaje jedynie czekać, aż problem zostanie rozwiązany.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/01/2024 18:48

Poważnym błędem to było wydanie tej gry xp