Street Fighter 6 wkrótce z nowym wojownikiem. Akuma prezentuje swoje umiejętności na gameplayu

Patrycja Pietrowska
2024/04/29 13:10
0
0

Wraz z nową postacią bijatyka otrzyma dużą aktualizację.

W połowie marca pojawiły się dobre wieści dla miłośników Street Fighter 6. Capcom zapowiedział bowiem kolejnego wojownika, który urozmaici listę grywalnych postaci w bijatyce. Teraz Akuma doczekał się szerszej prezentacji na fragmentach z rozgrywki.

Street Fighter 6 wkrótce z nowym wojownikiem. Akuma prezentuje swoje umiejętności na gameplayu

Akuma na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Street Fighter 6 niebawem urozmaici nowa postać

Zgodnie z przekazanymi pod udostępnionym w sieci gameplayem informacjami, Akuma zawita do Street Fighter 6 już 22 maja 2024 roku. Posiadacze edycji Deluxe i Ultimate lub Year 1 Character Pass i Ultimate Pass otrzymają nowego wojownika zaraz po jego premierze. Year 1 Ultimate Pass zapewni także dostęp do nowego etapu, „Enma’s Hollow”.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wraz z aktualizacją, która wprowadzi do Street Fighter 6 Akumę, otrzymamy masę poprawek balansujących rozgrywkę. Jak podano, wszyscy wojownicy mają doczekać się zmian. Na umiejętności Akumy można natomiast rzucić okiem dzięki najnowszemu gameplayowi.

Street Figher 6 zadebiutował 2 czerwca 2023 roku. Produkcja jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!