Street Fighter 6 wkrótce z nowym wojownikiem. Fani serii powinni być zadowoleni

Mikołaj Ciesielski
2024/03/12 12:15
0
0

Capcom zaprezentował bohatera, który dołączy niebawem do grona grywalnych postaci w najnowszej odsłonie Street Fighter.

Pod koniec lutego w Street Fighter 6 pojawił się nowy wojownik, ale Capcom najwyraźniej nie zamierza zwalniać tempa. Japońska firma opublikowała bowiem zwiastun kolejnego bohatera, który już niebawem zagości w najnowszej odsłonie popularnej serii. Zgodnie z przekazanymi informacjami do grona grywalnych postaci dostępnych we wspomnianej produkcji dołączy niebawem Akuma.

Street Fighter 6 wkrótce z nowym wojownikiem. Fani serii powinni być zadowoleni

Akuma w Street Fighter 6. Capcom opublikował zwiastun postaci

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Akuma pojawi się w Street Fighter 6 wiosną bieżącego roku. Na dokładną datę debiutu wspomnianej postaci w najnowszej bijatyce Capcomu trzeba jednak jeszcze nieco poczekać. Rzeczony wojownik dostępny będzie w trybach World Tour, Battle Hub oraz Fighting Ground.

Akuma po raz pierwszy pojawił się w Super Street Fighter II Turbo jako ukryty boss. W najnowszej odsłonie popularnej serii jego wygląd będzie się nieco różnił. Charakterystyczna czerwona grzywa została bowiem zastąpiona burzą siwych włosów. Rzućcie okiem na udostępniony przez Capcom zwiastun i sprawdźcie sami.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Street Fighter 6 dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Street Fighter VI - nowa, lepsza era ulicznej mordoklepki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!