Stranger Things na nowych zdjęciach z 5. sezonu. TA postać powróci w nowej formie

Radosław Krajewski
2024/06/06 14:45
0
0

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z piątego sezonu Stranger Things, które ujawniają powrót ważnej postaci.

Prace na planie Stranger Things wciąż trwają. Na premierę piątego sezonu przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już teraz możemy dowiedzieć się kilku zaskakujących informacji o fabule nowych odcinków. Jeszcze w marcu Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu, a teraz do sieci trafiły ujęcia z planu, które ujawniają powrót ważnego bohatera. Mowa o Henrym Creelu, znanym również jako Vecna, który w jakiś sposób odzyska swoją ludzką postać, co też widzimy na poniższych zdjęciach.

Stranger Things na nowych zdjęciach z 5. sezonu. TA postać powróci w nowej formie

Stranger Things 5 – Vecna powróci w ludzkiej formie?

W Vecnę wciela się Jamie Campbell Bowery, który pojawił się w ludzkiej formie w czwartym sezonie serialu. W nowych odcinkach pojawi się w brązowym garniturze, kapeluszu i okularach, wyglądać na o wiele starszego, niż widzieliśmy go w 1979 roku. Na początku piątego sezonu ma dojść do przeskoku czasowego, co też tłumaczy bardziej zaawansowany wiek tej postaci. Oczywiście istnieje możliwość, że zaprezentowana na fotografiach scena jest retrospekcją.

Na zdjęciach możemy zobaczyć także Nell Fisher, którą w ubiegłym roku mogliśmy oglądać w horrorze Martwe zło: Przebudzenie. Według spekulacji aktorka wcieli się w Holly, młodszą siostrę Mike’a i Nancy. Oznaczałoby to, że kręcona scena nie jest jednak retrospekcją i Henry Creel zdołał w jakiś sposób zmienić swoją formę. Pozostaje tylko pytanie, czego chce od Holly i jak to wpłynie na dalsze wydarzenia.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: David Harbour, Winona Ryder, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaton Matarazzo, Sadie Sink, Caleb McLaughlin, Natalie Dyer oraz Charlie Heaton i Linda Hamilton.

Stranger Things 5 nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Nowe odcinki zadebiutują na Netflixie dopiero w 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!