Stellar Blade na widowiskowym gameplayu. 15 minut z główną bohaterką w akcji

Patrycja Pietrowska
2024/04/03 12:30
0
1

Nowy materiał pozwala przyjrzeć się nieco bliżej przeciwnikom.

W sieci pojawił się ostatnio nowy zwiastun Stellar Blade koncentrujący się na głównej bohaterce. To jednak koniec materiałów związanych z grą nadciągającą na PlayStation 5. Redakcja IGN podzieliła się bowiem 15-minutowym gameplayem, który pozwala bliżej przyjrzeć się przeciwnikom i ukazuje nieco akcji.

Stellar Blade na widowiskowym gameplayu. 15 minut z główną bohaterką w akcji

W sieci pojawił się 15-minutowy gameplay ze Stellar Blade

Redakcja IGN udostępniła niedawno 15-minutowy fragment z rozgrywki w Stellar Blade. Materiał pozwala rzucić okiem na dynamiczne sekwencje walki, a także na przeciwników, których gracze spotkają na swojej drodze. Widowiskowy gameplay znajduje się na dole wiadomości.

Przyszłość ludzkości stanęła na krawędzi. Spustoszona przez dziwne, potężne stworzenia Ziemia stała się pustkowiem, a to, co pozostało ze zdziesiątkowanej rasy ludzkiej, uciekło do Kolonii w przestrzeni kosmicznej. Po podróży z Kolonii EVE przybywa na opustoszałe pozostałości naszej planety z jasną misją: ocalić ludzkość i odbić Ziemię z rąk Naytiba – złowrogiej siły, która doprowadziła do jej zniszczenia. – głosi opis Stellar Blade w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto również wspomnieć, że według ostatnich doniesień twórcy mają już w planach kolejną grę RPG akcji. Zgodnie z treścią opublikowanych ofert pracy, deweloperzy mają celować w segment AAA oraz klimaty science-fiction.

Na koniec przypominamy, że Stellar Blade zadebiutuje 26 kwietnia 2024 roku na konsolach PlayStation 5. Obecnie można wypróbować wersję demo tytułu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!