Starfield na klimatycznym zwiastunie. Imagine Dragons promuje nowe RPG Bethesdy

Mikołaj Ciesielski
2023/08/31 08:00
0
0

Posłuchajcie piosenki „Children of the Sky” w wykonaniu popularnego amerykańskiego zespołu.

Wczoraj na Steam ruszył preload gry Starfield. W tym tygodniu do sieci wyciekły również ustawienia graficzne nadchodzącej produkcji studia Bethesda. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Wyczekiwane RPG doczekało się bowiem kolejnego materiału promocyjnego. Powinien on spodobać się przede wszystkim fanom zespołu Imagine Dragons, który zdecydował się stworzyć piosenkę promującą Starfielda.

Starfield na klimatycznym zwiastunie. Imagine Dragons promuje nowe RPG Bethesdy

Starfield z piosenką od Imagine Dragons. Bethesda podgrzewa atmosferę przed premierą RPG

Utwór Imagine Dragons stworzony na potrzeby gry Starfield nosi tytuł „Children of the Sky”. Wraz z piosenką opublikowano również teledysk, który zmontowano z ujęć pochodzących z nadchodzącej produkcji studia Bethesda. Trzeba przyznać, że całość jest naprawdę klimatyczna i skutecznie podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się wielkimi krokami premierą.

W roku 2330 ludzkość zawędrowała daleko poza nasz Układ Słoneczny, zasiedliła nowe planety i tworzy cywilizację podróżującą wśród gwiazd. Dołącz do Konstelacji – grupy ostatnich odkrywców kosmosu poszukującej w galaktyce rzadkich artefaktów – i przemierzaj olbrzymią przestrzeń kosmiczną w największej i najambitniejszej grze Bethesda Game Studios – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Starfield zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox Series X/S już 6 września 2023 roku. Nadchodząca produkcja studia Bethesda trafi również w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej gry twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallout 4.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!