Star Wars Outlaws wkrótce z datą premiery? Ubisoft zapowiedział nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2024/04/07 09:00
0
0

Francuska firma zamierza przybliżyć graczom fabułę nadchodzącej produkcji skierowanej do fanów Gwiezdnych wojen.

W tym tygodniu informowaliśmy Was, że Star Wars Outlaws otrzymało kolejną klasyfikację wiekową. Tymczasem okazuje się, że już za kilka dni gracze będą mieli okazję zobaczyć zupełnie nowy materiał promocyjny poświęcony wspomnianemu tytułowi. Ubisoft szykuje się bowiem do prezentacji fabularnego zwiastuna nadchodzącej produkcji skierowanej do miłośników Gwiezdnych wojen.

Star Wars Outlaws wkrótce z datą premiery? Ubisoft zapowiedział nowy zwiastun

Star Wars Outlaws otrzyma w przyszłym tygodniu fabularny zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami fabularny zwiastun Star Wars Outlaws zostanie opublikowany 9 kwietnia 2024 roku o 18:00 czasu polskiego. Materiał będzie dostępny na oficjalnym kanale Ubisoftu na YouTube. Niestety francuska firma nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi informacjami.

Niewykluczone, że wspomniany zwiastun ujawni datę premiery Star Wars Outlaws. Według jednego z branżowych insiderów nowa produkcja Massive Entertainment ma zadebiutować na rynki w pierwszej połowie 2024 roku. Informacja ta do tej porynie została jednak potwierdzona przez Ubisoft.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Outlaws powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Ubisoftu skierowana do miłośników Gwiezdnych wojen dostępna będzie na PC wyłącznie w Ubisoft Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!