STALKER 2 na PGA 2023. Polscy gracze będą mogli przetestować wyczekiwany tytuł

Mikołaj Ciesielski
2023/10/04 08:10
0
0

Na stoisku Xbox Polska na PGA 2023 nie zabraknie nadchodzącej produkcji studia GSC Game World.

W trakcie targów gamescom 2023 zaprezentowano nowy gameplay z gry STALKER 2. Wówczas poinformowano również, że nadchodząca produkcja studia GSC Game World zadebiutuje dopiero w 2024 roku. Tymczasem okazuje się, że już za kilka dni wspomniany tytuł będą mieli okazję przetestować gracze z Polski. Rodzimy oddział marki Xbox podzielił się bowiem wiadomością, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów postapo wybierających się na PGA 2023.

STALKER 2 na PGA 2023. Polscy gracze będą mogli przetestować wyczekiwany tytuł

STALKER 2 w grywalnej wersji na PGA 2023. Xbox Polska pozwoli przetestować grę

Na oficjalnym profilu Xbox Polska na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) opublikowano wpis, w którym zapowiedziano, że STALKER 2 pojawi się w grywalnej wersji na PGA 2023. Uczestnicy targów będą mieli okazję nie tylko przetestować wspomnianą produkcję, ale także porozmawiać na jej temat z deweloperami z GSC Game World. Stoisko Xbox Polska znajdziecie w pawilonie 7A.

Warto dodać, że PGA 2023 odbędzie się już w najbliższy weekend (6-8 października 2023) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na targowych halach nie zabraknie również stoiska gram.pl, na którym znajdziecie najróżniejsze atrakcje.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że STALKER 2 zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Produkcja studia GSC Game World ma ukazać się na rynku w pierwszym kwartale 2024 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak znana. Warto natomiast pamiętać, że gra w dniu swojego debiutu trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!