STALKER 2 na nowym gameplayu z Gamescomu. Klimatyczna Zona i dużo strzelania

Radosław Krajewski
2023/08/24 17:10
1
0

GSC Game World zaprezentowało światu nowy zwiastun STALKER-a 2 w całości złożony z fragmentów rozgrywki.

Podczas Xbox gamescom 2023 ukraińskie studio GSC Game World pokazało nowy zwiastun S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Materiał trwa tylko półtorej minuty, ale w całości wypełniony jest fragmentami rozgrywki z nadchodzącej pierwszoosobowej strzelanki. To pierwszy oficjalny materiał z gry wypuszczony w tym roku.

STALKER 2 na nowym gameplayu z Gamescomu. Klimatyczna Zona i dużo strzelania

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – nowy gameplay

Na nowym zwiastunie, który znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć sporo klimatycznych scen z Zony. Fani eksploracji znajdą więc sporo interesujących miejsc do zwiedzania. Materiał skupia się jednak w głównej mierze na zaprezentowaniu rodzajów broni, jakimi będziemy mogli posługiwać się w grze. Od pistoletów, przez strzelby, skończywszy na pistoletach. Ale w walce będziemy mogli wykorzystać również różne anomalie, dzięki którym łatwiej poradzimy sobie z przeciwnikami.

Twórcy potwierdzili również wczorajsze doniesienia, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nie zadebiutuje w tym roku. Premiera została przesunięta na pierwszy kwartał 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejności S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox Series X/S.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
26/08/2023 19:48

Ogólnie jest downgrade, porownując do pierwszego trailera to wyglada jakby zapomnieli włączyć HBAO czy tam RT. Tak czy inaczej jak fabuła będzie dobra i klimacik to będzie grane na bank.