STALKER 2 nie ukaże się w tym roku. Podano nowy termin premiery

Radosław Krajewski
2023/08/23 22:40
1
1

Na debiut oczekiwanego FPS-a będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

GSC Game World potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dokończyć STALKER-a 2. Ukraińskie studio potwierdziło, że gra nie wyjdzie w tym roku i na premierę będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Informacja pochodzi z oficjalnego dokumentu informacyjnego, który właśnie trafił do sieci.

STALKER 2 nie ukaże się w tym roku. Podano nowy termin premiery

STALKER 2: Heart of Chornobyl zadebiutuje dopiero w pierwszym kwartale 2024 roku

Powraca unikalna kombinacja pierwszoosobowej strzelanki, wciągającej symulacji i horroru. Zanurz się w szczegółowym, otwartym świecie, któremu towarzyszy grafika nowej generacji i bogata narracja, a wszystko to otoczone intensywną atmosferą śmiertelnej przygody. STALKER 2: Heart of Chornobyl ma być szczytowym doświadczeniem dla serii, charakteryzującym się wyjątkowym światem i historią kształtowaną przez wybory gracza – czytamy w dokumencie.

Twórcy potwierdzili, że w grze znajdziemy ponad 30 modeli broni palnej. Każdą z nich będziemy mogli ulepszać i dostosować do własnych potrzeb. Pistolety i karabiny przydadzą się nam do „odkrywania mrocznych sekretów”, w tym polowania na mutanty i zdobywania cennych artefaktów.

GramTV przedstawia:

Na samym końcu dokumenty ujawniono, że STALKER 2 pojawi się na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S w pierwszym kwartale 2024 roku. Przypomniano, że gra będzie dostępna od dnia premiery w Game Passie. Na PC produkcję można kupić w sklepie Steam i na GOG-u.

Komentarze
1
koNraDM4
Gramowicz
24/08/2023 08:04

Tylko potwierdzili to czego wielu się już spodziewało biorąc pod uwagę ilość nowych treści (konkretów dokładniej) jakie twórcy udostępniali. Pierwszy kwartał nowego roku też nie wydaje się w stu procentach realny