Czekacie na Gotham Knights? Uważajcie na pojawiające się w sieci spoilery

Mikołaj Ciesielski
2022/10/10 14:00

Jedna z deweloperek nie kryje frustracji z zaistniałej sytuacji.

Czekacie na Gotham Knights? Uważajcie na pojawiające się w sieci spoilery

Zgodnie z zapowiedziami Gotham Knights zadebiutuje na rynku za niecałe dwa tygodnie. Kilka dni temu deweloperzy z WB Games Montreal opublikowali premierowy zwiastun produkcji, a tymczasem okazuje się, że w sieci można natknąć się na spoilery z nadchodzącej gry osadzonej w uniwersum DC. Twórcy ostrzegają przed informacjami zdradzającymi fabułę, a niektórzy nie kryją swojego niezadowolenia z zaistniałej sytuacji.

Artbook z gry Gotham Knights źródłem spoilerów

Źródłem spoilerów jest artbook poświęcony grze Gotham Knights, który przedwcześnie trafił do niektórych osób. Część ze „szczęśliwych” nabywców postanowiła natomiast podzielić się zawartością gadżetu i zepsuć tym samym innym graczom przyjemność z odkrywania przygotowanej przez twórców historii na własną rękę.

Złości z powodu takiego obrotu spraw nie kryje Fleur Marty, czyli producent wykonawcza gry Gotham Knights. Deweloperka opublikowała wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym podkreśla, że nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego niektórzy zdradzają innym fabułę jakiegokolwiek dzieła.

Warto także wspomnieć, że do sieci trafiły nie tylko szczegóły dotyczące historii gry Gotham Knights, ale także pełna lista trofeów. Okazuje się, że w produkcji WB Games Montreal będzie można zdobyć 49 osiągnięć – 39 brązowych, 7 srebrnych, 2 złote oraz jedno platynowe. Zainteresowani mogą zapoznać się z całością pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach dokładnie 21 października. Warto także wspomnieć, że w trakcie jednego podejścia gracze nie zobaczą całej zawartości fabularnej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!