Gotham Knights na premierowym zwiastunie. Jesteście gotowi zastąpić Batmana?

Mikołaj Ciesielski
2022/10/08 12:15

Deweloperzy ze studia WB Games Montreal przygotowują graczy na powrót do Gotham.

Gotham Knights na premierowym zwiastunie. Jesteście gotowi zastąpić Batmana?

Kilka dni temu za sprawą redakcji IGN do sieci trafił obszerny gameplay z Gotham Knights prezentujący tryb kooperacji. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów poświęconych wspomnianej produkcji. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery, deweloperzy ze studia WB Games Montreal opublikowali nowy zwiastun gry, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Nowy zwiastun Gotham Knights pokazuje świat bez Batmana

Najnowszy materiał promocyjny wprowadza graczy w przygotowaną przez twórców historię i pokazuje, jak wygląda Gotham bez Batmana. Deweloperzy nie zapomnieli również o prezentacji złoczyńców, którym użytkownicy będą musieli stawić czoła. W zwiastunie zobaczyć możemy m.in. prezentowaną wcześniej Harley Quinn, Pingwina czy też Mr. Freeze’a. Rzućcie okiem na trailer na dole wiadomości i sprawdźcie sami, co jeszcze czeka Was w Gotham Knights.

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach dokładnie 21 października. Warto także wspomnieć, że w trakcie jednego podejścia gracze nie zobaczą całej zawartości fabularnej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!