Spiritfarer z nową zawartością. Twórcy chwalą się świetnymi wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/04/21 12:50
0
0

Niezależna produkcja studia Thunder Lotus Games trafiła do sporej liczby graczy.

Spiritfarer z nową zawartością. Twórcy chwalą się świetnymi wynikami sprzedaży

Deweloperzy ze studia Thunder Lotus Games poinformowali, że Spiritfarer otrzymał nową zawartość. Darmowa aktualizacja o nazwie „Lily” jest już dostępna na komputerach osobistych i konsolach. DLC wprowadza do gry tytułową duszę, a także pozwala poznać nowe szczegóły na temat historii Stelli, czyli głównej bohaterki Spiritfarer. Twórcy wprowadzili też ulepszenia dla lokalnej kooperacji oraz kilka usprawnień technicznych. Ponadto deweloperzy pochwalili się najnowszymi wynikami sprzedaży, z których wynika, że Spiritfarer trafił do ponad pół miliona osób.

500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy to dla nas ogromny kamień milowy i wydawało nam się, że jest to odpowiedni moment na dodanie do gry Lily. W międzyczasie wprowadzamy ostatnie szlify do kolejnych aktualizacji, które wpłyną na rozgrywkę. Zostańcie z nami!” – poinformował Nicolas Guerin, dyrektor kreatywny gry, za pośrednictwem oficjalnej strony studia Thunder Lotus Games.

Przypomnijmy, że Spiritfarer zadebiutował na rynku w sierpniu ubiegłego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra została doceniona przez branżowe media i może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87% w serwisie OpenCritic (na podstawie 64 recenzji). Warto również dodać, że tytuł znajduje się w usłudze Xbox Game Pass na PC i konsolach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!