Spin-off Gry o Tron skasowany przez HBO. Oczekiwany serial jednak nie powstanie

Radosław Krajewski
2024/04/10 11:45
0
0

Produkcja nigdy nie została oficjalnie zapowiedziana, ale nie było tajemnicą, że HBO chce zrealizować ten projekt.

Oprócz drugiego sezonu Rodu smoka, który zadebiutuje już tego lata, HBO przygotowuje również inny spin-off Gry o Tron zatytułowany A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight. Niedawno ujawniono pierwszych aktorów, którzy wciela się w główne postacie z zapowiedzianego jakiś czas temu serialu. W przygotowaniu miała być również produkcja poświęcona dalszej historii Jona Snowa, w którego ponownie miał wcielić się Kit Harington. Jak się okazuje, HBO skasowało ten spin-off.

Spin-off Gry o Tron skasowany przez HBO. Oczekiwany serial jednak nie powstanie

Spin-off Jona Snowa skasowany przez HBO

Harington w wywiadzie dla Screen Rant potwierdził, że prace nad spin-offem Jona Snowa nie są już prowadzone. Aktor przyznał, że produkcja była na wczesnym etapie rozwoju, ale obecnie dalsze prace nad serialem zostały wstrzymanie i HBO nie planuje wracać do tej produkcji. Powodem miał być brak odpowiedniej historii.

Tak naprawdę nigdy o tym nie mówiłem, ponieważ serial był w fazie rozwoju. Nie chciałem, żeby wyciekło, że jest w produkcji i nie chciałem, żeby doszło do sytuacji, gdy ludzie zaczną teoretyzować, albo się ekscytować, lub nienawidzić tego pomysłu, choć może to się nigdy nie wydarzyć. Ponieważ podczas produkcji patrzysz pod każdym kątem i wtedy widzisz, czy warto nad tym pracować.

A obecnie tak nie jest. Plany na serial są nieaktualne, ponieważ nie mogliśmy znaleźć odpowiedniej historii, która wystarczająco by nas ekscytowała. Postanowiliśmy więc na razie to odłożyć. Być może nadejdzie czas w przyszłości, kiedy do tego wrócimy, ale w tej chwili nie pracujemy nad tym. Znajduje się na półce i na razie tam pozostanie.

GramTV przedstawia:

Nie jest to pierwszy spin-off Gry o Tron, który został skasowany przez HBO. Kilka lat temu stacja anulowała serial Bloodmoon, którego pilot kosztował aż 30 mln dolarów. Niedawno do sieci trafiły pierwsze materiały pochodzące z produkcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!