Sony ma inną wizję na Spider-Mana 4 od Marvela. Maguire i Garfield wrócą do swoich ról?

Radosław Krajewski
2024/01/25 15:40
0
0

Wytwórnie nie mogą dojść do porozumienia odnośnie kształtu czwartej części Spider-Mana.

Spider-Man 4 już powstaje, chociaż Sony Pictures i Marvel Studios wciąż oficjalnie nie ogłosiły tej produkcji. Według wcześniejszych doniesień Kevin Feige ma opowiadać się za mniejszą historią, która nie wymagałaby od tytułowego superbohatera kolejnego ratowania świata lub nawet multiwersum. Film miałby rozgrywać się z „poziomu ulicy” i skupiać się na Kingpinie, który zostanie burmistrzem Nowego Jorku. Ta koncepcja nie podoba się włodarzom Sony, którzy chcieliby równie wielkiego filmu jak Spider-Man: Bez drogi do domu, który zarobił na całym świecie 1,921 mld dolarów, stając się siódmym najbardziej dochodowym filmem w historii.

Sony ma inną wizję na Spider-Mana 4 od Marvela. Maguire i Garfield wrócą do swoich ról?

Spider-Man 4 – Tobey Maguire i Andrew Garfield powrócą do swoich ról?

Z tego powodu Sony Pictures chce, aby Tobey Maguire i Andrew Garfield ponownie wrócili do roli Spider-Mana w czwartej części serii z Tomem Hollandem. Scooper Daniel Richtman uważa, że wytwórnia mocno naciska na Marvela, ale aby aktorzy pojawili się w filmie. Celem Sony jest wyprodukowanie kolejnej wielkiej produkcji, a nie bardziej przyziemnej historii, jak chciałby to Marvel.

GramTV przedstawia:

Maguire i Garfield już wcześniej wyrażali zainteresowanie powrotem do roli Spider-Mana. Plotkowano, że Tobey Maguire ma zostać jednym z głównych aktorów nadchodzącego Avengers: Secret Wars, będąc liderem grupy Avengersów złożonej z alternatywnych wersji znanych postaci.

Gdyby aktorzy pojawili się w Spider-Man 4 w większych rolach niż epizodycznych, oznaczałoby to zmianę koncepcji całej historii. Ten nie mógłby się już skupiać wyłącznie na Kingpinie, ale oznaczałoby to wprowadzenie kolejnych elementów multiwersum, wokół których rozgrywałaby się akcja filmu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!