Spider-Man 4 ze szczegółami fabuły. Te postacie pojawią się w filmie

Radosław Krajewski
2023/12/20 19:00
0
0

Pojawiły się nowe doniesienia o kolejnych przygodach Spider-Mana.

Spider-Man 4 z Tomem Hollandem wciąż nie został oficjalnie ogłoszony, ale Marvel Studios i Sony Pictures mają już pracować nad filmem w tajemnicy. Niedawno Holland przyznał, że wróci do serii, ale po spełnieniu konkretnego warunku. Najwidoczniej studia zapewniły go, że jest odpowiednia historia do opowiedzenia w świecie Pajączka i aktor wyraził zgodę na powrót. Sugerują to aktywne prace nad scenariuszem, którego szczegóły wyciekają do sieci.

Spider-Man 4 ze szczegółami fabuły. Te postacie pojawią się w filmie

Spider-Man 4 – Kingpin urządzi polowanie na Pajączka

Czwarta część Spider-Mana będzie powiązana z serialami Echo i Daredevil: Born Again, w których Wilson Fisk zbuduje polityczne zaplecze, które zapewni mu fotel burmistrza Nowego Jorku. Nowemu zarządcy miasta nie podoba się panoszenie bohaterów i organizuje polowanie na Spider-Mana i Daredevila. Złoczyńcy z Nowego Jorku zaczną ścigać obie postacie, a widzowie mogą spodziewać się powrotu niektórych antagonistów.

Wśród wymienionych złoczyńców podano Sępa i Skorpiona, ale to zapewne tylko przedsmak wszystkich przeciwników, z którymi Spider-Manowi i Daredevilowi przyjdzie się zmierzyć. Niewykluczone, że w Spider-Manie 4 pojawi się również Venom, Morbius, czy Kraven Łowca, jako że Sony chce połączyć swoje uniwersum z MCU. Lepszej do tego okazji może już nie być.

GramTV przedstawia:

Peter Parker i Matt Murdock nie będą jednak osamotnieni. Bohaterowie mają otrzymać wsparcie od Jessici Jones, Echo oraz Kate Bishop. Przypomnijmy, że w roli Jessici Jones zobaczymy Krysten Ritter, która wróci powróci do grania tej postaci w Daredevil: Born Again.

Szczegóły premiery Spider-Mana 4 nie są na razie znane. Prawdopodobnie film zadebiutuje w kinach w 2026 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!