Snowpiercer powraca. Pierwszy zwiastun finałowego sezonu

Radosław Krajewski
2024/06/04 12:40
0
0

Fani serialu długo musieli czekać na zakończenie, ale już wkrótce Snowpiercer powróci z ostatnimi odcinkami.

Dobre wieści dla wszystkich fanów serialu Snowpiercer. Stacja AMC, która przejęła prawa do produkcji po skasowaniu Snowpiercera przez Warner Bros., opublikowała pierwszy zwiastun nadchodzącego czwartego i zarazem finałowego sezonu. Już wcześniej zapowiedziano, że serial powróci w lipcu i będzie dostępny na antenie AMC i na platformie AMC+. Zanim doczekamy się debiutu nowych odcinków, możemy zapoznać się z pierwszym materiałem promocyjnym, który prezentuje kilka scen z nadchodzącego sezonu.

Snowpiercer powraca. Pierwszy zwiastun finałowego sezonu

Snowpiercer – zwiastun

Zwiastun nie zdradza zbyt wiele, ale możemy zobaczyć bohaterów granych przez Jennifer Connelly, Daveeda Diggsa oraz Sean Bean. Zapowiada się sporo atrakcji dla widzów, w tym nowe zagrożenie czyhające na bohaterów na powierzchni. Szczegóły fabuły czwartego sezonu nadal nie są znane. Teaser Snowpiercera zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że serial Snowpiercer powstał na bazie filmu Joon-ho Bonga o tym samym tytule, który z kolei został zainspirowany przez komiks stworzony przez Jacquesa Loba i Jeana-Marca Rochette’a. W Snowpiercer występują: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Sean Bean, Rowan Blanchard, Alison Wright, Mickey Sumner, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Lena Hall, Sam Otto, Chelsea Harris, Mike O’Malley, Roberto Urbina i Sheila Vand. Do obsady czwartego sezonu dołączyli Clark Gregg i Michael Aronov.

GramTV przedstawia:

Premierę Snowpiercera na antenie AMC i na platformie AMC+ wyznaczono na 21 lipca.

W Polsce Snowpiercer można oglądać na Netflixie. Platforma oferuje trzy obecnie dostępne sezony. Nie wiadomo, czy czwarty również pojawi się na tej platformie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!