Skull & Bones z prezentacją najważniejszych elementów. Zobaczcie nowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2023/12/10 15:00
2
0

Ubisoft przygotowuje graczy na premierę swojej produkcji.

W trakcie gali The Game Awards 2023 ujawniono oficjalną datę premiery Skull & Bones. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Ubisoft opublikował bowiem obszerny gameplay ze swojej produkcji. W najnowszym materiale promocyjnym francuska firma przybliżyła najważniejsze elementy nadchodzącej gry akcji osadzonej w czasach złotej ery piractwa.

Skull & Bones z prezentacją najważniejszych elementów. Zobaczcie nowy gameplay

Skull & Bones na 10-minutowy gameplayu. Ubisoft prezentuje najważniejsze elementy gry

Ubisoft w materiale zatytułowanym „Na głęboką wodę” przybliża graczom świat gry, system postępów gracza, mechanikę rozgrywki oraz wyzwania związane z walką morską w Skull & Bones. Całość trwa ponad 10 minut i niemal w całości składa się z fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mają więc okazję sprawdzić, czego dokładnie można spodziewać się po wspomnianej produkcji.

Buduj wyjątkowe statki, zawieraj nieoczywiste sojusze i bierz udział w emocjonujących bitwach morskich, stawiając czoła przeciwnościom i siejąc zamęt na morzach. Stań się częścią wciągającego świata, który w każdym sezonie wzbogacany jest o nowe wyzwania i atrakcje – czytamy w opisie materiału.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 16 lutego 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi sieciowej gry akcji osadzonej w czasach złotej ery piractwa od Ubisoftu.

Komentarze
2
Yargar
Gramowicz
11/12/2023 09:42
dariuszp napisał:

Bieda z nędza. Widać że boją się pokazać prawdziwy nieprzerwany gameplay.

Bardziej mnie martwi monotonia gameplayu

dariuszp
Gramowicz
10/12/2023 20:38

Bieda z nędza. Widać że boją się pokazać prawdziwy nieprzerwany gameplay.