TGA 2023: Skull & Bones z oficjalną datą premiery. Ubisoft potwierdza plotki

Mikołaj Ciesielski
2023/12/08 05:30
0
0

Gracze będą mogli ruszą na piracką przygodę na początku 2024 roku.

Pod koniec listopada do sieci wyciekła dokładna data premiery Skull & Bones. Cała sytuacja nie doczekała się jednak komentarza ze strony Ubisoftu. Francuska firma najwyraźniej nie zamierzała zmieniać swoich planów i cierpliwie czekała na The Game Awards 2023. W trakcie wydarzenia zaprezentowano bowiem nowy zwiastun wspomnianej produkcji, a wydawca ujawnił, kiedy tytuł trafi w ręce graczy.

TGA 2023: Skull & Bones z oficjalną datą premiery. Ubisoft potwierdza plotki

Skull & Bones na The Game Awards 2023. Ubisoft potwierdził datę premiery

Okazuje się, że ostatni wyciek zawierał prawdziwe informacje, ponieważ Ubisoft potwierdził, że Skull & Bones zadebiutuje na rynku 16 lutego 2024 roku. Francuska firma zapowiedziała również, że posiadacze edycji Premium oraz subskrybenci Ubisoft+ będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją na trzy dni przed oficjalną premierą.

Twórz wyjątkowe statki, aby przetrwać, prosperować i rządzić w absorbującym świecie, wzbogacanym w każdym sezonie nowymi wyzwaniami oraz funkcjami. Strzeż się tego nieujarzmionego otwartego świata – drapieżniki czyhają w każdym jego zakamarku. Niech żyje piractwo! – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Skull & Bones zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi sieciowej gry akcji osadzonej w czasach złotej ery piractwa od Ubisoftu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!