Skate 4 wycieka do sieci. Insider opublikował gameplay z wersji pre-alpha

Mikołaj Ciesielski
2022/04/21 08:25

Jeff Grubb udostępnił nagranie z wczesnej wersji nowej odsłony serii Skate.

Skate 4 wycieka do sieci. Insider opublikował gameplay z wersji pre-alpha

Pod koniec marca jeden z branżowych insiderów przekonywał, że prace nad Skate 4 przebiegają w dobrym tempie, a produkcja jest na „bardziej zaawansowanym etapie, niż można by się było spodziewać”. Tymczasem dzisiaj Jeff Grubb – znany insider i dziennikarz – opublikował na swoim profilu na Twitterze krótki materiał wideo, który prezentuje, jak nowa odsłona serii Skate prezentuje się w wersji pre-alpha. Nagranie znajdziecie na dole wiadomości.

Grubb podkreślił także, że udostępniony przez niego gameplay pokrywa się z tym, co słyszał od kilku osób na temat etapu, na którym obecnie znajdują się prace nad Skate 4. Insider zaznacza, że deweloperzy ze studia Full Circle starają się obecnie znaleźć odpowiedni „feeling”, co jest jednym z najważniejszych elementów w produkcjach tego typu.

Na koniec przypomnijmy, że Skate 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety na ten moment nie znamy żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Electronic Arts nie ujawniło też nawet przybliżonej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!