Wkrótce zobaczymy prezentację Skate 4? Gra znajduje się rzekomo w fazie testów

Mikołaj Ciesielski
2022/03/26 09:00

Tom Henderson dzieli się nowymi informacjami na temat produkcji studia Full Circle.

Wkrótce zobaczymy prezentację Skate 4? Gra znajduje się rzekomo w fazie testów

Pod koniec stycznia ubiegłego roku Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że trwają prace nad Skate 4. Niestety do tej pory nie doczekaliśmy się pełnoprawnej prezentacji wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Tom Henderson, znany branżowy insider i dziennikarz, dotarł bowiem do informacji, z których wynika, że „prace nad grą idą dobrze i znajdują się na znacznie bardziej zaawansowanym etapie, niż można by się było spodziewać”.

Henderson informuje także, że Skate 4 znajduje się obecnie w fazie QA, co można potwierdzić za pośrednictwem interfejsu API Origin. Pod kodową nazwą „Project Dingo” Electronic Arts rozpoczęło wewnętrzne testy gry na platformie Origin. Insider podkreśla również, że amerykańska firma wciąż określa produkcję po prostu jako „Skate, co może sugerować, że „Elektronicy” planują całkowity restart serii.

Oczywiście Electronic Arts w żaden sposób nie odniosło się informacji przekazanych przez Toma Hendersona. Fanom wirtualnej jazdy na deskorolce nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że już niedługo amerykańska firma zaprosi nas na wyczekiwaną prezentacje nowej odsłony serii Skate.

Na koniec przypomnijmy, że Skate 4 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety na ten moment nie znamy żadnych szczegółów dotyczących produkcji. Electronic Arts nie ujawniło też nawet przybliżonej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!