Shrek 5 z wyciekiem terminu premiery. Na powrót ogra nie będziemy musieli bardzo długo czekać

Radosław Krajewski
2023/11/09 11:30
0
0

DreamWorks chce jak najszybciej wrócić do świata Shreka.

Na fali popularności Kota w butach: Ostatniego życzenia, który zebrał z kin na całym świecie 481 milionów dolarów Universal Pictures wraz z DreamWorks ogłosili w kwietniu rozpoczęcie prac nad Shrekiem 5. Ostatnie przygody zielonego ogra mogliśmy oglądać w 2010 roku, więc czas najwyższy, aby Shrek, Fiona i Osioł powrócili.

Shrek 5 z wyciekiem terminu premiery. Na powrót ogra nie będziemy musieli bardzo długo czekać

Shrek 5 pojawi się w kinach w 2025 roku?

Podczas ogłoszenia filmu wydawało się, że na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Teraz jednak pojawiło się światełko nadziei, że debiut Shreka 5 nie jest tak odległy, jakby się mogło wydawać. Jedna z pracownic NBCUniversal umieściła na swoim profilu LinkedIn film Shrek 5, podając termin premiery jako 2025 roku.

GramTV przedstawia:

Termin debiutu produkcji został już usunięty z jej konta, więc ciężko stwierdzić, czy była to pomyłka, czy też błędna informacja. Fani Shreka wierzą, że film rzeczywiście pojawi się w kinach już za dwa lata.

Wczytywanie ramki mediów.

Niestety szczegóły fabuły Shreka 5 nie są na razie znane. W kwietniu podano, że studio pracuje nad powrotem wszystkich najważniejszych aktorów, aby ponownie wcielili się w głównych bohaterów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!