She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela

Radosław Krajewski
2022/10/17 17:00
2
0

Zdjęcia zza kulis trafiły do sieci.

W ostatnim ósmym odcinku Mecenas She-Hulk na samym początku znalazła się sekwencja, w której zobaczyliśmy zupełnie inne oblicze tytułowej bohaterki. Postać bardziej przypominała swojego kuzyna zamienionego w Hulka, niż Jennifer Walters, która nie miała problemu z opanowaniem swojej drugiej natury. Okazuje się, że w otwierających epizod scenach zobaczyliśmy She-Hulk granego przez mężczyznę. W sieci pojawiły się zdjęcia, które prezentują Devona Lewisa pomalowanego na zielono.

She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela

She-Hulk nie tylko w CGI

Materiały z charakteryzacji postaci zostały opublikowane na TikToku przez aktora. Na jednym ze zdjęć możemy zobaczyć nałożony na twarz Lewisa makijaż, zaś drugi prezentuje pełną charakteryzację, obejmującą także pomalowane na zielono ciało.

GramTV przedstawia:

W wielu innych scenach serialu w She-Hulk wcielała się dublerka Malia Arrayah. Mierząca 1,95 m aktorka zastępowała Tatianę Maslany, aby specjaliści od efektów specjalnych mieli odpowiedni punkt odniesienia, przy tworzeniu superbohaterki w CGI.

Przypomnijmy, że w ubiegły czwartek Mecenas She-Hulk doczekała się ostatniego odcinka. Nie wiadomo, czy Marvel zamówi drugi sezon. Tym bardziej w obliczu bardzo chłodnego przyjęcia przez widzów. Pierwsza seria liczy dziewięć epizodów i w całości dostępna jest na Disney+.

She-Hulk nie tylko w CGI, She-Hulk była grana przez mężczyznę w finałowym odcinku serialu Marvela
Devon Lewis/The Direct
Devon Lewis/The Direct
Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
17/10/2022 19:21

Ahh te feministki..... Nienawidza i narzekaja na facetow, ale jak przychodzi co do czego to potrzeba im ich pomocy. Pozdro dla Taskmastera, ktory byl grany przez kolesia w sekwenciach walki, bo Kurylenko by paznokietka zlamala inaczej.

SebekPL2
Gramowicz
17/10/2022 17:14

IKS de