Serial Łasuch powraca na Netflix z finałowym sezonem. Sprawdźcie zwiastun pożegnalnego sezonu tej popularnej produkcji

Krzysztof Żołyński
2024/05/24 18:00
0
0

Robert Downey Jr. i Susan Downey żegnają się z widzami serialu Łasuch. Trzeci sezon właśnie otrzymał oficjalny zwiastun.

Już w czerwcu będziemy świadkami zakończenia serialu Łasuch. Ten hit Netflixa zakończy się na trzecim sezonie. Oficjalny zwiastun jest już dostępny.

Serial Łasuch powraca na Netflix z finałowym sezonem. Sprawdźcie zwiastun pożegnalnego sezonu tej popularnej produkcji

Premiera Już w Czerwcu: Zakończenie Serialu Łasuch

Serial Łasuch, ekranizacja komiksu Jeffa Lemire'a, zyskał ogromną popularność wśród widzów Netflixa. Oba poprzednie sezony długo utrzymywały się w czołówce najpopularniejszych seriali. Nie dziwi więc decyzja o produkcji kolejnego sezonu, który tym razem będzie serią pożegnalnych odcinków. Premiera już niedługo, a Netflix ujawnił fabułę i zaprezentował zwiastun.

W finałowym sezonie, Gus i jego przyjaciele wyruszają w trudną podróż, aby znaleźć lekarstwo dla zarażonych i poznać prawdę o hybrydach. – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Robert Downey Jr. i Susan Downey, pomysłodawcy i producenci wykonawczy serialu, przyczynili się do powstania tego uwielbianego przez widzów i wielokrotnie nagradzanego widowiska.

Łasuch to postapokaliptyczny serial przygodowy Netflixa, oparty na serii komiksów Vertigo o tym samym tytule, stworzonej przez Jeffa Lemire'a. W postapokaliptycznym świecie rodzą się dzieci przypominające zwierzęta. Gus, chłopiec-jelonek, wyrusza z leśnego domu w świat, zdobywając towarzyszy zarówno wśród ludzi, jak i podobnych mu dzieci. Razem szukają prawdy o tym, co odmieniło ich świat.

GramTV przedstawia:

Pierwszy sezon zadebiutował w czerwcu 2021 roku, a drugi sezon pojawił się na Netflixie 27 kwietnia 2023 roku. W obsadzie znaleźli się: Christian Convery, Nonso Anozie, Stefania LaVie Owen, Naledi Murray, Amy Seimetz, Adeel Akhtar, Rosalind Chao, Cara Gee oraz Ayazhan Dalabayeva.

Premiera trzeciego sezonu serialu Łasuch zaplanowana jest na 6 czerwca.

Zapraszamy do śledzenia najnowszych informacji o serialu Łasuch na Netflix i do obejrzenia zwiastuna finałowego sezonu!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!