Serial Amazona tchnął nowe życie w gry. Ogromny wzrost zainteresowania Falloutami

Radosław Krajewski
2024/04/15 10:40
1
0

Jak dobry serial, to i wzbudził nowe zainteresowanie grami.

W miniony piątek zadebiutował cały pierwszy sezon Fallouta, który zabrał bardzo dobre opinie wśród recenzentów. Również widzowie zachwyceni są ekranizacją serii gier Bethesdy. Nic więc dziwnego, że już po obejrzeniu kilku odcinków gracze postanowili sięgnąć po którąś część Fallouta. Każda z gier z serii zanotowała ogromny wzrost popularności na Steamie, czego dowodzą przedstawione poniżej statystyki.

Serial Amazona tchnął nowe życie w gry. Ogromny wzrost zainteresowania Falloutami

Fallout – ogromna popularność gier po premierze serialu Amazona

Największą uwagą graczy cieszy się Fallout 4, w którego wczoraj wieczorem grało nawet jednocześnie 83 tysiące osób. Nowych graczy zyskał także Fallout 76, w którego zagrało w pewnym momencie nawet 39 tysięcy graczy, co stanowi nowy rekord dla jednocześnie zalogowanych do tej gry osób.

Również starsze odsłony serii, jak Fallout: New Vegas, Fallout 3, czy nawet Fallout 1 i 2 mogą pochwalić się rekordowymi wynikami w ostatnich dniach. Także darmowy Fallout Shelter zyskał kolejnych graczy spragnionych klimatu apokaliptycznych pustkowi.

GramTV przedstawia:

Warto jednak pamiętać, że to wyniki wyłącznie osób grających w Fallouty na Steamie. Niektóre części serii były rozdawane za darmo w Epic Games Store, czy na GOG-u, a trzeba brać również pod uwagę, że wszystkie odsłony dostępne są w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
HelloWorld
Gramowicz
15/04/2024 13:11
gram.pl napisał:

​dobry serial

[citation needed]