Sacha Baron Cohen zagra u Marvela? Może wcielić się w postać, którą fani wyczekują od dawna

Radosław Krajewski
2022/10/20 14:50
1
0

Według plotek ten bohater miał pojawić się już w WandaVision.

Powróciły spekulacje dotyczące udziału Sachy Barona Cohena w uniwersum Marvela. Według najnowszych plotek aktor może pojawić się w Ironheart, czyli nadchodzącym serialu studia. Źródła zbliżone do produkcji potwierdziły portalowi Deadline, że na planie mówi się o aktorze, jako o części serialu. Cohen został również zauważony w obiektach, gdzie Marvel obecnie kręci swoje produkcje.

Sacha Baron Cohen zagra u Marvela? Może wcielić się w postać, którą fani wyczekują od dawna

Sacha Baron Cohen jako Mephisto

Gwiazdor znany najlepiej z roli Borata miałby wcielić się w Mephisto, czyli demona rządzącego ognistym wymiarem, który nazywany jest również piekłem lub hadesem. Jego świat jest przesiąknięty absolutnym złem. Antagonista pragnie przejąć władzę nad ziemią i zniewolić ludzką rasę.

GramTV przedstawia:

Według różnych doniesień Mephisto miał pierwotnie pojawić się w WandaVision. Ostatecznie Marvel nie wykorzystał tej postaci, ale najwidoczniej wciąż ma plany, aby w niedalekiej przyszłości złoczyńca zadebiutował w MCU. Jego pierwszy występ ma odbyć się w Ironheart i prawdopodobnie nie będzie ostatnim. Możliwe, że Mephisto zobaczymy również w innych produkcjach studia, w tym w serialu Agatha: Coven of Chaos.

Przypomnijmy, że Ironheart zadebiutuje w 2023 roku na Disney+.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
20/10/2022 15:22

Marvel ostatnio chyba trochę za bardzo cisnie w humor (poza Wakanda 2) i troche im sie to juz odbija czkawka. W erze Avangers potrafili jednak zachować dobre proporcje patosu (ale taki w komiksowych konwencjach) i komediowych wstawek. Teraz mamy skrajności, albo ośmieszanie postaci (którego ofiarą padł ostatnio Daredevil), słabych lotów humor (She-Hulk, Love and Thunder) albo przesadna powaga (Eternals, Multiversum Szaleństwa).